Hizmetlerimiz

Sizin için en güzelini; en sağlıklı ve en profesyonel yöntemlerle sunuyoruz

Hydrafacial


Hydrafacial cilt bakımı, cildin tüm bakım ihtiyacını tek seansta, el değmeden yapılmasını sağlar. Böylece cilt derinlemesine temizlenir, rahatça nefes alıp nemlenir. Normal, yağlı, hassas, yaşlanan tüm cilt tipleri için uygun olan tek bir tedavide temizleyen, detoksifiye eden, temizleyen, özütleyen ve nemlendiren tıbbi sınıf yüz gençleştirme olarak tanımlanabilir.


Devamını Oku

Dermapen


Dermapen tedavisi önemli cilt sorunlarıyla uğraşırken cilt gençleştirme de yapmaktadır. Bu nedenle Dermapen tedavisi ‘gençlik kalemi’ olarak da adlandırılmaktadır. Gençlikte karşılaşılan sivilceler illaki patlatılmıştır. Bu nedenle meydana gelen lekelerin yok edilmesi, cilt üzerindeki tahriş kalıntılarının bertaraf edilmesi için etkili ve güvenilir bir yöntem olan dermapen; aynı zamanda cildin kendini yenileyebilmesine olanak sağlamaktadır.


Devamını Oku

Manikür & Pedikür


Ellerin ve özellikle el tırnaklarının özenle bakımının genel ismine manikür; ayak ve ayak tırnaklarının bakımının genel ismine ise pedikür denilmektedir. Tırnak törpüleme işlemi, tırnak etlerinin temizlenmesi ve oje sürülmesi gibi işlemlerin genel ismi olarak bilinmektedir. Manikür & pedikür günümüzde teknolojik yöntemlerle de yapılmaya özen gösterilmektedir. Şeyda Kara Güzellik Merkezimizde sizler için profesyonel manikür & pedikür hizmeti alabilirsiniz.


Devamını Oku

Medikal Manikür & Pedikür


Medikal manikür & pedikür bilindik klasik sistemlerle değil bu işlem için özel yapılmış medikal el ayak bakım cihazı eşliğinde yapılan bir işlemdir. Medikal pedikür de hijyenik tırnak kesimi, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derinin giderilmesi uygulamaları bakım cihazıyla yapılmaktadır.


Devamını Oku

Kalıcı Makyaj


Gerçek adı ile "Mikro Pigment Uygulaması" ismi ile de bilinen ve tamamen organik boyaların steril ve tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin hemen altına işletilmesi ile gerçekleştirilen makyaj uygulaması yöntemine kalıcı makyaj denilmektedir. Kullanılan mineral renkler tamamen doğal olup insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.


Devamını Oku

Kirpik Lifting


Kirpik lifting diğer adıyla kirpik perması; kendi doğal kirpiklerinizin dolgun, kıvrık, canlı ve hacimli görünmesini sağlar ve kendi kirpiklerinize ek kirpik ekleme yapılmadan uygulanır. Hiç bir kimyasal kullanılmadan yapılan kirpik liftingi, kirpik köklerinize zarar vermez aksine vitamin ve keratin takviyesiyle yapıldığı için kirpik köklerinizi besler. Böylece, kirpiklerinizin kalıcı olarak uzar ve daha sağlıklı olmasını sağlar.


Devamını Oku

Kalıcı Oje


Kalıcı oje; gün boyunca yoğun iş temposuna maruz kalan, tırnakları için süreler harcamaya zamanı olmayan veya zaman harcamak istemeyen, tek renk oje ile "benim tarzım bu" diyerek tarzını yansıtmak isteyen ve oje mevzusunu öyle hafife almayan tüm hanımlar için ideal bir yöntemdir. Yoğun tempo ile iş yapanlar normal ojelerinin kısa süre içerisinde deforme olmasından şikayet edebilmektedir.


Devamını Oku

İpek Kirpik


İpek Kirpik uygulaması, kendi doğal kirpiklerinize uygulanan gürleştirme ve güçlendirme işlemidir. Göz yapınıza uygun olarak, saf ipekten elde edilen kirpikler tek tek ekleme yapılarak uygulanır. Böylece, kısa ve seyrek görünümü engelleyerek doğal, daha dolgun ve gür kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Saf ipekten eklenen kirpiklerle, rimel sürmeden doğal bir görünüm elde edeceksiniz.


Devamını Oku

Kaş & Kirpik Boyama


Kaş & Kirpik boyama doğal boyaların yardımıyla kişinin tenine ve seç rengine uygun olarak kaşların ve kirpiklerin renklendirilmesi işlemidir. Kirpik ve kaş boyama uygulamasının tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır.


Devamını Oku

Kaş Dizaynı


Kaş Dizaynı, yüz şeklinize uygun olarak yapılır ve doğal bir görünüm elde edilir. Her yüzün farklı bir doğal güzelliği ve simetrisi vardır. En uygun kaş şeklini belirlemek ve yüzünüze uygun bakışları yakalamak uzman kişilerin işidir.


Devamını Oku